[m]spark powered by #KnowledgeHubAkcelerator wystartował!

[m]spark powered by #KnowledgeHubAkcelerator wystartował!

Pierwszy polski akcelerator MarTech – [m]spark ogłosił start pierwszej tury. Program powstał dzięki funduszowi KnowledgeHub oraz zaangażowaniu GroupM.

Jego celem jest ukierunkowanie, rozwój i wdrożenie produktów/pomysłów na rynku martech – czyli połączenia marketingu i nowych technologii, przy udziale specjalistów z branży reklamowej. Wśród mentorów znajdą się eksperci z GroupM, Mindshare, Mediacom oraz Wavemaker, którzy poprowadzą startupy przez proces akceleracji.

„Największą wartością tego wyjątkowego akceleratora jest współpraca z wiodąca grupa mediową w Polsce. To unikatowa szansa dla młodych firm aby nie tylko móc przedstawić swoją ofertę topowym reklamodawcom w Polsce, ale dodatkowo aktywnie współpracować z potencjalnymi przyszłymi Klientami. Chcemy też aby esencją [m]spark był wkład mentorów oraz praktyków z branży, którzy codziennie pracują z Klientami na różnych polach reklamy digitalowej. Ponadto grono mentorów uświetnią specjaliści od strony klientów oraz takie nazwiska jak Barbara Sołtysińska, Artur Kurasiński, Michał Brański czy Katarzyna Dworzyńska.” – mówi Bartosz Drozdowski, CEO Knowledge Hub Akcelerator Sp. z o.o.

[m]spark to nie tylko potężny zastrzyk eksperckiej wiedzy, ale również wsparcie biznesowe. Najlepszy projekt otrzyma nagrodę w wysokości 100 000 pln. Co istotne, uczestnicy projektu będą mieć szansę na weryfikację swoich startupów i dopasowanie ich do potrzeb rynkowych.

Jeśli jesteś prawdziwym geekiem, specjalistą w swojej branży, ale nie wiesz jak przekuć to w sukces, zgłoś się! Masz czas do 20 kwietnia.

Więcej info tu: http://www.mspark.ac

#GroupM #KnowledgeHub #Mindshare

#Follow us on Instagram